Тягнибок зірвав будівництво пам'ятника Катерині ІІ

ВО "Свобода" на дало побудувати пам'ятник російській імператриці на місці масових поховань репресованих українців і поруч зі знаком пам'яті жертв Голодомору.

Голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов видав розпорядження про зупинення проведення будівельних робіт на місці спорудження пам’ятника російській імператриці Катерині II.

Як повідомили у Луганській обласній організації ВО "Свобода", відповідне рішення було ухвалене під час засідання Громадської ради з питань реконструкції скверу Пам’яті у Луганську за ініціативою цієї політичної сили.

Пам'ятник російській імператриці повинні були будувати у сквері Пам’яті на місці колишнього Гусинівського цвинтаря, який у 30-ті роки ХХ сторіччя був місцем розстрілів та поховань репресованих комуністичним режимом мешканців Луганська. Крім того, у сквері розташовані пам’ятний хрест та меморіальний знак жертвам Голодомору.

Луганська "Свобода" виступила з протестом проти "будівництва на кістках закатованих українців пам’ятника людині, яка замордувала Україну”. Представники цієї політичної сили заявили про неприпустимість не тільки будівництва пам’ятника Катерині ІІ, але й проведення громадських слухань з цього питання.

У зверненні з приводу реконструкції скверу Пам’яті Луганська організація "Свободи" попередила місцеву владу, що “докладе всіх зусиль та готова вжити будь-яких заходів, аби будівництво та відкриття пам’ятника не відбулося”.

Крім того, ще 30 березня в Луганську було створено ініціативну групу з проведення місцевого референдуму з питання доцільності встановлення пам’ятників жертвам ОУН-УПА та Катерині ІІ. Збори громадськості було проведено за ініціативи громадської організації "Народний фронт Луганщини".

Встановлення пам’ятника Катерині ІІ ініціювала Луганська міська рада, пам’ятника жертвам ОУН-УПА - громадська організація "Молода гвардія".

Нагадаємо, у вересні 2007 року під час відкриття пам'ятника Катерині ІІ в Одесі побилися представники українського козацтва та проросійських організацій.

Втім, відкриття монумента таки відбулося.

Читайте також:

Тягнибок презентував книгу про дивізію СС "Галичина"

Тягнибок зібрав кілька мільйонів на боротьбу з олігархами

Тягнибок вимагає заборонити російським матросам ходити по Севастополю

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: