Тягнибок зірвав з'їзд підкарпатських русинів

Представники ВО "Свобода" не допустили проведення в Ужгороді "сепаратистського" конгресу підкарпатських русинів.

ВО "Свобода" зірвало проведення ІІІ Європейського конгресу підкарпатських русинів в Ужгороді.

У повідомленні прес-служби об'єднання зазначається, що "свободівці" не допустили "проведення сепаратистського шабашу". 1 травня націоналісти заблокували підходи до приміщення ужгородського лялькового театру, де планувався конгрес, і не пустили до зали більшість його учасників. У залі зареєструвався лише 31 делегат.

Представники "Свободи" заявляють, що під виглядом русинів на з'їзд мали приїхати "сепаратисти, що відверто виступають за порушення територіальної цілісності України".

"Свобода" закликала українську владу "негайно навести лад на Закарпатті та притягнути до кримінальної відповідальності кремлівських ляльководів", а також висловила занепокоєння "діями закарпатської міліції, що відверто потурає українофобії та порушенню Конституції України".

Наприкінці грудня 2008 року закарпатські русини звернулися до Росії з проханням визнати незалежність Підкарпатської Русі від України.

Русини - четверта після росіян, українців і білорусів група східних слов'ян, що проживає в основному на території Закарпатської області. Вони вважають себе окремим народом і добиваються права на самовизначення.

Читайте також:

Тягнибок пообіцяв карати українофобів

Тернопільська облрада вимагає визнати дивізію СС "Галичина" героями

Литвин: Україні загрожує прихід фашистів до влади

Закарпаття просить Росію визнати його незалежність від України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: