Тягнибок знайшов спосіб зірвати ратифікацію угоди щодо ЧФ

Олег Тягнибок звернувся до керівників БЮТ та НУ-НС із пропозицією зірвати засідання, де мають ратифікувати “цей злочинний пакт”.

Лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок звернувся до керівників БЮТ та НУ-НС з відкритим листом, у якому пропонує спосіб, як зірвати ратифікацію угоди щодо продовження перебування Чорноморського флоту РФ в Україні.

Про це повідомили у прес-службі ВО "Свобода".

На переконання Тягнибока, єдиний надійний спосіб - не допустити народних депутатів своїх фракцій на пленарне засідання, на якому мають ратифікувати “цей злочинний пакт”.

Як пояснив лідер ВО "Свобода", "фракції, які готові здійснити державну зраду і позбавити Україну національного суверенітету, нараховують усього лише 222 народних депутата України. Саме стільки депутатів у фракціях Партії регіонів, КПУ та Блоку Литвина”.

“Поки злочинна угода щодо продовження перебування Чорноморського флоту РФ в Україні, яку підписав Януковича у Харкові, не ратифікована - це "фількіна грамота". Зрозуміло, що вона ніколи не буде втіленою, якщо депутати, які пройшли за списками БЮТ та НУ-НС, не підтримають це злочинне рішення”, - підкреслив Тягнибок.

За його словами, сьогодні саме на Юлії Тимошенко та Вікторові Ющенку лежить особиста відповідальність за те, чи буде зруйнована Незалежність України тими, кого вони власноруч провели у парламент.

Як вважає Тягнибок, “лідерам БЮТ та НУ-НС треба зробити прості речі: кожна фракція - БЮТ і НУ-НС - повинна ухвалити рішення про бойкот пленарних засідань, на які виноситиметься питання ратифікації угоди про продовження перебування Чорноморському флоту РФ в Україні, та виконати ці рішення фракцій”.

“Якщо буде потрібно, фізично не допустити депутатів своїх фракцій у зал пленарних засідань Верховної ради”, - додав лідер ВО "Свобода".

Якщо ж, підкреслив Тягнибок, “ратифікація пакту Мєдвєдєва-Януковича таки відбудеться, лідери БЮТ та НУ-НС також повинні нести особисту відповідальність за цю зраду, бо власноруч провели в парламент зрадників”.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що деякі представники опозиції не можуть вважатися захисниками національних інтересів на відміну від президента України Віктора Януковича.

У свою чергу, Янукович заявив, що Партія регіонів має співпрацювати на місцях з "національно налаштованими силами".

Читайте також:

Янукович: хай хтось спробує перешкодити ратифікації

Литвин: ратифікація угоди щодо ЧФ РФ завершиться великою бійкою

Мєдвєдєв вніс на ратифікацію в Думу угоду по перебуванню ЧФ РФ в Криму

КС: Оскаржити новий договір щодо ЧФ можуть лише Янукович чи Азаров

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: