Тягнибока в Криму зустріли плакатами "Наш президент - Мєдвєдєв"

Лідер ВО "Свободи" Олег Тягнибок звинуватив президента Віктора Ющенка у потуранні "антиукраїнській істерії" у Криму.

Кандидат на посаду президента, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок назвав акції протесту в Севастополі проти його візиту до Криму "розгулом антиукраїнської істерії".

"Спроби зірвати мої зустрічі у Криму – не є нормальними протестами українських громадян. Без сумніву, це спланована з-за кордону антиукраїнська акція. Її мета – нав’язати думку, що Крим не є українською територією", - заявив Тягнибок, цитує його слова прес-служба ВО "Свобода".

"Ясно як день, що українофоби, які вийшли на ці акції, повністю керуються Кремлем, про що свідчать написи на їхніх плакатах: "Прийде Путін – наведе порядок", "Наш президент Мєдвєдєв, а прем’єр – Путін", "Севастополь – Крим – Росія", - зазначив він.

За словами Тягнибока, українська влада "жодним чином не реагує на розгул сепаратизму". На думку політика, "антиукраїнська істерія" у Криму - це наслідок "безхребетної політики, яку проводив Ющенко усі п’ять років свого правління". Зокрема, Тягнибок нагадав про чутки, що значна частина мешканців Криму мають подвійне – українське та російське – громадянство.

"За роки правління "патріотичного" президента Ющенка Служба безпеки України не зробила жодного кроку, щоби розібратися із цими міждержавними порушниками закону, в корені присікти будь-яку антидержавну діяльність, поставити на місце російські спецслужби, які вільно впроваджують українофобську політику в Криму", - зауважив він.

"Питання розгулу українофобії потребує негайного вирішення. Крим – суверенна територія України, і держава має вжити радикальних заходів для наведення конституційного ладу в Криму зокрема та на всій території України загалом", - наголосив Тягнибок.

Нагадаємо, 6 січня візит Тягнибока до Севастополя спровокував акції протесту, у яких в основному взяли участь представники проросійських політичних сил та організацій. Тягнибока зустріли гаслами "Фашизм не пройде" і спалили на площі перед будівлею, де пройшов з’їзд "Свободи", плакати із зображеннями нацистів.

Міліція Севастополя затримала шістьох учасників пікету. За даними севастопольського управління МВС, правоохоронцям вдалося запобігти "прямим сутичкам між політичними силами протилежних поглядів".

Читайте також:

Міліція затримала учасників пікету проти Тягнибока у Севастополі

Візит Тягнибока спровокував заворушення у Севастополі

У Севастополі людей Тягнибока побили і закидали яйцями

Націоналісти закликали Тягнибока та Яценюка пожертвувати собою заради Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: