Тягнибока викликали на допит

У понеділок лідер "Свободи" Олег Тягнибок та його соратники мають з'явитися на допит до київської міліції. В МВС попередили, що у випадку неявки щодо них буде застосовано примусовий привід.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок отримав повістку з вимогою з'явитися на допит до слідчого управління ГУ МВС України у місті Києві у справі акцій проти Податкового кодексу.

Тягнибок має з'явитися у міліції о 10:00 в понеділок, 6 грудня. Також на допит викликані його заступник Андрій Мохник (на 12:00), глава київської організації "Свободи" Андрій Іллєнко (на 14:00) та його заступник Руслан Андрійко (на 10:00).

Як повідомили у "Свободі", представники МВС попередили, що у випадку неявки щодо них буде застосовано примусовий привід.

У "Свободі" заявили, що розцінюють дії МВС як "продовження політичних репресій українофобського режиму Януковича".

"Спроба притягнути до відповідальності за користування конституційним правом на мирне зібрання – це ніщо інше, як пряме потурання Конституції та встановлення поліцейського режиму в Україні", - йдеться у повідомленні прес-служби об'єднання.

"МВС перетворюється у знаряддя політичного тиску, який замість боротьби зі злочинністю, використовується режимом як каральний орган проти своїх суперників. Владою опрацьовується механізм здійснення масштабних політичних репресій в країні, а рядових міліціонерів привчають до думки, що головними ворогами режиму є не злочинці, корупціонери та державні зрадники, а опозиційні політичні діячі та громадські активісти, передусім представники ВО "Свобода", - додали в прес-службі.

Там також зазначили, що перелік осіб, викликаних на допит у Києві, дивним чином збігається з тими, кого викликали у справі щодо протестів проти так званих Харківських угод.

Надаємо, про виклик на допит в УБОЗ 6 грудня заявив і один з організаторів всеукраїнських акцій протесту підприємців, генеральний координатор громадянського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк.

Читайте також:

Тягнибок пообіцяв підприємцям захистити їх від репресій

Партія регіонів похвалила Тягнибока за зразковий націоналізм

Тягнибок: дії влади призведуть до нового Голодомору

Організатора акцій протесту на Майдані викликали на допит в УБОЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: