Перейти до змісту
Тюнінг поза законом: у Вінницькій області автолюбителі переобладнали "Запорожця" на кабріолет

Тюнінг поза законом: у Вінницькій області автолюбителі переобладнали "Запорожця" на кабріолет

Виявляється, такі переобладнання мають бути зареєстровані у 10-денний термін.

На Вінниччині умільці самотужки переобладнали старий "Запорожець" і зробили з нього кабріолет. Ідея виникла в двох студентів-автомобілістів, які під час карантину вирішили відреставрувати брухт, що залишився від машини, йдеться у сюжеті новин "Спецкор" на 2+2.

"Запорожець" Максим із товаришем купив за 8 тисяч гривень. Хлопці навчаються на автомеханіків, тож під час карантину вирішили його відтюнінгувати. Зрізавши металевий дах, підлітки замінили сидіння в салоні "Запорожця" і встановили акустичну систему.

"Люди в селі в шоці. Просять покатати, всі вражені. Музику всі чують, з вітерцем проїхати. Багато охочих познайомитися, сфотографуватись", - каже майбутній автомеханік Максим Мамедов.

У селі такого дива автопрому ще не бачили. Покататися на кабріолеті в селі знайшлося чимало охочих. Машина потребує чимало допрацювань, а тим часом з’ясувалось, що таке переобладнання незаконне, кажуть у сервісному центрі, спочатку автовласники мали отримали дозвіл і лиш потім зрізати дах. "Кабріолет" потрібно реєструвати заново.

Відео Студенти-автомеханіки під час карантину перетворили старий "Запорожець" на кабріолет

Унікальний "Запорожець" у сільській глибинці. На Вінниччині умільці самотужки переобладнали старий "ЗАЗ" і зробили з нього кабріолет. Ідея виникла в двох студентів-автомобілістів, які під час карантину вирішили відреставрувати брухт, що залишився від машини. Що з тої затії вийшло – у сюжеті.  

Студенти-автомеханіки під час карантину перетворили старий "Запорожець" на кабріолет

"Це переобладнаний транспортний засіб. Закон України про дорожній рух зазначає в 10-денний термін вносити всі зміни щодо змінювання адреси, типу транспортного засобу", - пояснює керівник відділу сервісного центру Микола Коломієць.

Та цим студенти-механіки не надто переймаються, мовляв, за межі села не виїжджатимуть і вже збирають гроші на нові деталі. А ще автоконструктори мріють отримати водійські посвідчення. Бо ні в кого з них документа на право водіння немає.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин