Тюремники заперечують, що до ґвалтівника Макар застосували закони "зони"

Дата публікації
Перегляди
6904
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тюремники заперечують, що до ґвалтівника Макар застосували закони "зони"

Про побиття Краснощока заявляла його дружина / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

Пенітенціарна служба переконує, що жодного з обвинувачених у вбивстві дівчини не били в СІЗО.

Державна пенітенціарна служба спростовує інформацію про побиття у Миколаївському слідчому ізоляторі одного із трьох молодих людей, обвинувачених у вбивстві і зґвалтуванні Оксани Макар.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Пенітенціарної служби.

"Останнім часом в електронних та друкованих ЗМІ з'явилася інформація про те, що одного з обвинувачених у справі Оксани Макар жорстоко побили в Миколаївському слідчому ізоляторі. Державна пенітенціарна служба повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності", - сказано в повідомленні.

Прес-служба відзначає, що на даний момент усі троє обвинувачених утримуються в Миколаївському СІЗО відповідно до вимог закону Про попереднє ув'язнення.

Причому вони забезпечені належними побутовими умовами, які відповідають правилам санітарії та гігієни.

У камерах, де утримуються обвинувачені, дотримані норми метражу житлової площі на одного ув'язненого (не менше 2,5 кв. м житлової площі на одну особу).

Також ув'язнені забезпечені індивідуальними спальними місцями, постільною білизною та необхідними побутовими речами.

Керівництво Миколаївського СІЗО вживає всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки зазначених осіб, будь-якої загрози їхньому життю або здоров'ю немає.

Скарг і заяв щодо неналежних умов утримання, психологічного чи фізичного тиску з боку працівників слідчого ізолятора від обвинувачених не надходило.

Раніше у ЗМІ повідомили з посиланням на дружину головного обвинуваченого у цій справі Євгена Краснощока про те, що його жорстоко побили в Миколаївському СІЗО, внаслідок чого він потрапив до реанімації.

Нагадаємо, що Оксана Макар померла вранці 29 березня в опіковому центрі Інституту невідкладної та відновної хірургії ім. Гусака в Донецьку.

Після цього Головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ перекваліфіковувало кримінальну справу, порушену проти 3 молодих людей, із замаху на вбивство поєднане зі зґвалтуванням на умисне вбивство і зґвалтування.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6904
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація