У 2011 році в Києві можуть скоротити кількість районів

Кількість районів можуть скоротити до восьми з десяти - зникнуть Дніпровський і Голосіївський райони.

У 2011 році кількість районів у Києві може зменшитися із десяти до восьми. Про це розповіли джерела в Адміністрації президента.

"Імовірно, на Лівому березі залишиться два, а не три (райони), їх межа пройде по Броварському проспекту, а на Правому зникне Голосіївський район, його розділять між Печерським і Солом'янським із кордоном по Голосіївському проспекту. Причина — економічна: президент поставив завдання скоротити штат чиновників у районах на 20%. А прибрати Голосіївський і Дніпровський простіше за все", — сказав співрозмовник.

При цьому не виключено, що є й політичне підгрунтя. Наприклад, у Голосіївському районі досить сильний вплив БЮТ, а у Дніпровському — мера Леоніда Черновецького.

Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Олександр Попов заявляв лише про скорочення кількості чиновників у районах, але інформацію про ліквідацію двох районів в мерії поки не підтверджують. "Ця тема не обговорювалася", — сказав заступник мера Олександр Мазурчак.

У той же час в Адміністрації президента, обговорюється проект створення в Києві управ. "Вони можуть з'явитися як у нових, так і в історично сформованих мікрорайонах, таких як Нова Дарниця або Галагани. Таких мікрорайонів буде 40-50", — сказало джерело.

За його словами, межі повноважень управ поки не визначені. "Для кожної управи буде відведено невелике приміщення у районі, де будуть працювати 2-3 людини. Їхнє завдання — акумулювати проблеми місцевих жителів: вивчати стан будинків та дворів і визначати, які з них потребують ремонту в першу чергу. Потім вони будуть обговорювати всі варіанти з мешканцями та доносити до райвлади. Якщо замість будинку №10 район візьметься за ремонт будинку №20, де ремонт був не так давно, то управа буде скаржитися до КМДА. Невеликі гроші для управ будуть виділені в районних бюджетах", — розповів співрозмовник.

Нагадаємо, Київська міська адміністрація прийняла рішення про ліквідацію районних рад 31 жовтня.

Читайте також:

З нового року Київ знову залізе в борги

Київські райради остаточно ліквідували

Попова найближчими днями призначать головою КМДА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: