У 2012 році українську ракету "Циклон-4" запустять у Бразилії

У 2012 році успішно відбудеться перший запуск української ракети "Циклон-4" з бразильського космодрому Алкантара.

У 2012 році відбудеться запуск української ракети "Циклон-4" у Бразилії, заявив президент України Віктор Янукович під час телефонної розмови з новобраним президентом Бразилії Ділмою Вана Руссефф.

Янукович привітав Руссефф з обранням на посаду президента Бразилії та побажав успіхів у відповідальній державній діяльності.

Український лідер висловив сподівання, що відносини між Україною та Бразилією, які за останні роки набули рівня стратегічного партнерства, розвиватимуться й надалі, в тому числі – завдяки реалізації конкретних проектів у різних сферах.

"Ми надаємо особливого значення спільному проекту в космічній галузі "Циклон-4 – Алкантара", який нині активно втілюється в життя", - зазначив Янукович.

Глава Української держави висловив сподівання, що у 2012 році успішно відбудеться перший запуск української ракети "Циклон-4" з бразильського космодрому Алкантара.

"Дуже важливо, щоб ми вдвох були присутні під час цього запуску", - наголосила президент Бразилії.

Нагадаємо, днями Януковичу запропонували зробити у Єнакиєвому військовий ліцей імені космонавта Берегового та міжнародний музей "Український техноленд".

Читайте також:

Нова китайська ракета змінила розташування сил у Тихому океані

В Ізраїлі система ПРО діятиме через sms: "Увага, ракета падає тобі на голову!"

14-й запуск російської ракети "Булава" виявився успішним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: