У 2012 році в Україні проведуть перепис населення

Перепис населення, запланований на 2011 рік, перенесли на 2012-й через кризу. У грудні в Харківській області проведуть пробний перепис.

В Україні планується перенести проведення перепису населення з 2011 на 2012 рік.

Про це повідомила директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Наталія Власенко.

"Минулого року мав відбуватися пробний перепис, а основний - у 2011 році. Але, враховуючи кризу, в минулому році не були передбачені кошти на проведення пробного перепису, і ми були змушені подати пропозиції уряду щодо перенесення термінів", - пояснила Власенко.

Директор Інституту демографії нагадала, що останній перепис населення проводився в Україні у 2001 році.

"За правилами ООН, періодичність проведення переписів становить один раз у 10 років. Лаг в один рік - це допустима ситуація, тому ми зараз терміново приступили до всіх підготовчих робіт щодо проведення пробного перепису у грудні цього року, який відбудеться в Харківській області у Дергачівському районі", - додала вона.

За словами директора Інституту демографії та соціальних досліджень, лише дані перепису дозволяють отримати широку характеристику населення, на основі якої мають вибудовуватися усі стратегії розвитку країни. Зокрема, зазначила демограф, йдеться не лише про загальну кількість населення, але і про освітній рівень громадян, мовний склад населення, міграційні процеси, а також про етнічну приналежність.

За прогнозами ООН, до 2030 року в Україні буде проживати 36-39 млн людей.

Зазначимо, Росія отримала за рахунок міграційного обміну з Україною близько одного мільйона осіб, що значно поліпшило демографічну ситуацію в Росії.

Читайте також:

Українці поліпшили демографічну ситуацію в Росії

Через сто років на Землі не залишиться жодної людини

В Україні лікується на 13 мільйонів людей більше, ніж проживає

Держкомстат: за три місяці прибутки українців зросли на 15%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: