Під Києвом відкриють Центр реабілітації ветеранів ООС - міністерка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там також буде тренінговий центр.

У 2020 році в Україні планується відкриття національного центру лікування ПТСР (посттравматичного стресового розладу). Він буде розташований під Києвом, у Пущі Водиці, на базі ветеранського шпиталю "Лісова поляна".

Про це під час брифінгу розповіла міністерка у справах ветеранів Оксана Коляда.

"Упродовж 2019-2020 років Міністерству у справах ветеранів спільно з Міністерством охорони здоров'я поставлено чітке завдання. І ми його реалізовуємо. Ми відкриваємо національний центр лікування ПТСР у Пущі Водиці на базі ветеранського шпиталю "Лісова поляна", - сказала вона.

За її словами, це унікальний заклад національного характеру, там буде відділ із лікування залежності ветеранів, посттравматичного стресового розладу, а також лікування наслідків контузій. Коляда наголосила, що саме такі стресові розлади найчастіше бувають наслідками контузій.

Міністерка уточнила, що центр запрацює від наступного року. Також там відкриють тренінговий центр, де будуть навчати фахівців для подібного роду відділень в інших регіонах України.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України створив Єдиний державний реєстр ветеранів війни. До реєстру планується вносити інформацію про ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед державою, постраждалих учасників Євромайдану 2013-2014 років і членів їхніх сімей.

Відео Зеленський спростував чутки про ліквідацію Міністерства в справах ветеранів

Створення Ради волонтерів та міжнародний обмін досвідом щодо адаптації військовослужбовців. Володимир Зеленський зустрівся з учасниками бойових дій та волонтерами на ветеранському форумі. На виступі президент спростував чутки про нібито ліквідацію Міністерства в справах ветеранів. Волонтери та військові відреагували на цю заяву оплесками.  

Зеленський спростував чутки про ліквідацію Міністерства в справах ветеранів

Залиште свій коментар

Вибір редакції