Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У 30 містах України можуть припинити опалювальний сезон - "Нафтогаз"

Виробники тепла заборгували за газ понад 450 млн гривень.

Через борги виробників тепла за газ від 1 лютого 2020 року у 30 містах України може бути припинено опалювальний сезон, повідомляє НАК "Нафтогаз України".

"Неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів в 30 містах в опалювальний період. Компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків для уникнення припинення газопостачання", - йдеться у повідомленні.

За даними компанії, станом на 23 січня підприємствам необхідно сплатити понад 454,4 млн гривень за газ. Відповідно до умов укладених договорів постачання природного газу, остаточний розрахунок за газ, спожитий у грудні 2019 року, має бути здійснений до 25 січня.

Нагадаємо, від січня 2020 року кожен споживач, що використовує газ чи то для обігріву чи для приготування їжі, отримає дві окремі платіжки. Одна квитанція буде за фактично спожитий газ, інша - за його транспортування. Вартість цієї доставки вираховуватимуть для кожного споживача окремо.

Відео Українці будуть отримувати дві платіжки за газ

Нові платіжки за газ надійдуть споживачам уже цього місяця. З нового року платіжку за блакитне паливо розділили на дві частини. Тепер українці окремо платитимуть за сам газ і окремо за його доставку. Доречі, за доставку слід платити до 20 числа поточного місяця. За кожен день прострочки буде штраф. Скільки це і що робити, коли платіжка, яку слід було сплатити ще позавчора, прийшла тільки зараз, - у сюжеті.  

Українці будуть отримувати дві платіжки за газ

Залиште свій коментар

Вибір редакції