Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У десятках київських садочків дітей годували шкідливим спредом

Наразі триває розслідування через службову недбалість.

Майже до 62 дошкільних навчальних закладів замість вершкового масла постачали спред - харчовий жировий продукт, що містить 99% немолочних жирів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Київська місцева прокуратура №5 наразі здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом постачання до дитячих садків, розташованих в Оболонському районі столиці, продуктів харчування, що становлять загрозу для здоров'я дітей.

Результати випробувань, проведених спеціалістами Науково-дослідного центру випробувань продукції державного підприємства "Всеукраїнський державний науково – виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів", підтвердили, що якість цього продукту не відповідає державним стандартам, що є грубим порушенням законодавства.

Місцевою прокуратурою скеровано лист до Оболонської районної державної адміністрації з вимогою вжити заходів щодо запобігання подальшого постачання продуктів, які становлять загрозу для здоров'я дошкільнят.

Досудове розслідування, в ході якого буде встановлено осіб, причетних до вказаних порушень, триває.

Кримінальне провадження розслідується за статею "службова недбалість".

Нагадаємо, на Львівщині півторарічна дитина і її дідусь померли від отруєння грибами. Сталося це у селі Утішків-Буського району. Дідусь власноруч назбирав сироїжок та зварив їх. Сам їв, а маленькому внукові дав хліб замочений у грибну юшку.

Відео У Кропивницькому група підлітків-пластунів потрапила до інфекційної лікарні

Залиште свій коментар

Вибір редакції