Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У 86 локаціях по всій Україні провели урок англійської, який претендує на світовий рекорд

Найбільше людей взяли участь у заході у Києві, Львові та Маріуполі.

Сьогодні по всій Україні відбувся масовий урок англійської мови, метою якого, окрім освіти, було побити світовий рекорд Гіннеса у номінації "Найбільший урок англійської мови".

За ініціативи посольства США такі уроки пройшли 28 травня на 86-ти локаціях у різних містах України. Найбільше учасників зібралося у Києві, Львові та Маріуполі. Результати акції комітет Книги рекордів Гіннеса оприлюднить наприкінці червня.

У Києві захід відбувся на Софійській площі. Як повідомляє прес-служба КМДА, у заході взяли участь мер столиці Віталій Кличко, участь віце-прем'єр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе та народний депутат Мустафа Найєм.

Мер поспілкувався з киянами та з послом США Джеффрі Пайєтом, який був на прямому зв'язку зі Львова.

Міський голова закликав усіх вивчати англійську, яка є мовою міжнародного спілкування, та підкреслив, що столична влада всіляко сприяє розвитку та популяризації безкоштовних курсів англійської мови Capital English, які організували за підтримки партнерів, у тому числі посольства США.

"Кожен охочий киянин може зареєструватися та безкоштовно вивчати мову. Крім того, ми запустили курси Capital English for Police для Служби 102, а нещодавно – для прикордонників у Борисполі та Жулянах", – сказав Віталій Кличко.

Досі рекорд найбільшого уроку англійської мови у світі належить Німеччині, він був встановлений у 2006 році, коли у занятті взяли участь 6287 людей. Напередодні взяти участь в уроці закликав всіх українців президент Петро Порошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції