Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У аеропорту "Бориспіль" обіцяють розконсервувати термінал F вже за рік

Керівництво аеропорту впевнене, що назбирається необхідна для цього кількість рейсів.

Аеропорт "Бориспіль" планує відкрити законсервований термінал F вже у травні 2019 року, передає кореспондент ТСН.

"Виходячи з прогнозів пасажиропотоку на 2019 рік, і розуміючи економічну доцільність витрат на введення терміналу F, його утримання та забезпечення додатковими ресурсами, ми вирахували, що вже в літню навігацію 2019 року зможемо запустити термінал F. Цю подію країна чекає від нас вже довгі роки, і тепер вона економічно виправдана", - повідомив перший заступник гендиректора "Борисполя" Євгеній Дихне.

Заступник гендиректора аеропорту зазначив, що термінал D вичерпав свою пропускну здатність у піковий час доби (від 7:00 до 10:30 та від 18:00 до 20:00). Авіакомпанії, які запитують вильоти на цей час, не отримують бажаний слот, і через це підприємство має ризики не отримати якихось перевізників.

"На літню навігацію 2019 року назбираємо необхідні 15 рейсів на добу для економічно доцільну роботу терміналу", - розповів Дихне.

Також він зауважив, що до зі знов відкритого терміналу літатиме компанія Ryanair, а також можуть літати інші перевізники, які виявлять бажання. Термінал F прийматиме лише міжнародні рейси.

Нагадаємо, термінал F урочисто відкрили 2010 року, проте вже за три роки його законсервували через економічну недоцільність. Відкриття цього терміналу для лоукостерів прогнозували на 2018 рік, однак аеропорт вирішив, що цього року розконсервація не потрібна.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

ВідеоПомпезно відкритий у Борисполі термінал F закривають

Залиште свій коментар

Вибір редакції