У анексованому Криму від початку року на берег викинуло понад 300 дельфінів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експерти відзначають, що статистика значно збільшилася в останні роки.

В анексованому Криму щороку збільшується кількість викидів дельфінів на берег. Про це заявляє керівниця Центру вивчення, порятунку і реабілітації морських ссавців "Безтурботне Море" Анастасія Коростельова, передає QHA.

Відзначається, що від початку 2019 року знайдено 338 тварин, включно з живими. А від квітня 2017 року центр зафіксував 998 випадків виявлення мертвих дельфінів на березі. Ще 46 викинулися живими.

У Європі і США, водночас, фахівці фіксують в рік близько 200 мертвих викинутих дельфінів і 3-4 випадки викиду живих тварин.

Також всі чорноморські дельфіни — азовки, білобочки й афаліни, внесені до Червоної книги, стають жертвами рибальських сіток. Чимало тіл тварин, викинутих на берег, мали сліди поранень від рибальських сіток.

Нагадаємо, в Одесі народилося дитинча дельфіна - і дитина, і мама почуваються добре, імені новонародженому ще не придумали.

ВідеоВ Одесі народилося дитинча дельфіна

І малюк, і мама почуваються добре. Поки що дитинча не відпливає від мами далеко, вона ж дбайливо його пестить. Імені маляті ще не придумали, бо поки невідомо, хлопчик це чи дівчинка. Матусі ж дали декретну відпустку.  

В Одесі народилося дитинча дельфіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції