Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Авакова назвали дату оголошення вироку нацгвардійцю Марківу в Італії

Обвинувачення хоче 17-річного терміну ув’язнення.

Після чергового засідання суду в італійському місті Павія, котрий розглядає справу про загибель репортера Андреа Роккеллі біля Слов'янська в 2014 році, в Україні оприлюднили графік подальшої роботи суду. Ключові дати названі Міністерством внутрішніх справ України.

У відомстві повідомляють, що наступне засідання у справі Марківа відбудеться 14 червня. На ньому будуть розглядати доводи цивільних позивачів. 21 червня і 5 липня суд заслухає сторону захисту. Оголошення вироку очікується 12 липня.

Як повідомлялося, 24 травня відбулося вже чотирнадцяте засідання суду в справі українця Віталія Марківа, якого італійські прокурори вважають відповідальним за смерть журналіста. Голова трибуналу міста Павії Аннамарія Ґатто остаточно відхилила запит захисту про проведення додаткових слідчих дій в Україні. Вона оголосила про завершення розслідувального етапу під час процесу і запросила сторони до заключних виступів.

ВідеоАваков приїхав підтримати українського нацгвардійця Марківа в італійському суді

Бійця підозрюють у причетності до вбивства фоторепортера Андреа Рокеллі на Донбасі. Той загинув під час мінометного обстрілу під Слов’янськом у травні 2014 року. Марків свою причетність до вбивства категорично заперечує. У Києві не раз наголошували: міномета, з якого вбили Рокеллі, на озброєнні батальйону Марківа не було, а територія, де працював фоторепортер, була непідконтрольна нашим військовим.  

Аваков приїхав підтримати українського нацгвардійця Марківа в італійському суді

Залиште свій коментар

Вибір редакції