У Авакова обурені фейком про торгівлю талонами, які роблять власників "недоторканними"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фотографії з талонами назвали "підробкою дилетантів".

У Мережі розповсюджують фейк із фото талона оперативного прикриття на транспортний засіб за підписом нібито очільника МВС Арсена Авакова.

Про це повідомив голова прес-служби МВС Артем Шевченко у Facebook.

"Офіційно стверджую - це дешева примітивна підробка дилетантів і очевидна вона кожному, хто хоч трошки обізнаний із реаліями і специфікою оперативної роботи", - написав він.

Фейковий транспортний талон
facebook/Артем Шевченко

Так, на фото можна побачити, що пропуск виданий нібито 17 березня 2018 року. Проте від дня створення Національна поліція України подібні спецталони, які справді необхідні окремим поліцейським для законної негласної оперативно-розшукової роботи, видає і підписує суто голова Нацполіції України, проте ним у березні 2018 року вже понад рік був Сергій Князєв, а не міністр внутрішніх справ, пояснив Шевченко.

"Це тільки перший очевидний ляп цього дешевого псевдовикриття. Закликаю не розповсюджувати його", - наголосив голова прес-служби МВС.

Зазначається, що фото оприлюднила спільнота "Я підтримую НАБУ", із підписом "Аваков не тільки торгує зброєю, але ще й продає ось такі спец. талони, які роблять їх володарів "недоторканними"". Шевченко назвав її "помийно-смітниковою ФБ-спільнотою", "яка не гребує наповнювати свою стрічку такими примітивними фейками".

Обережно ФЕЙК! У помийно-смітниковій ФБ спільноті із промовистою назвою «Я підтримую НАБУ» розповсюджується дешева...

Опубліковано Artem Shevchenko П'ятниця, 10 серпня 2018 р.

Нагадаємо, в Інтернеті з'явився фейковий клон сайту для подання електронних декларацій. Шахраї створили візуально подібний сайт зі схожою адресою.

Відео"Рюкзаки Авакова": САП закрило справу проти Олександра Авакова і Сергія Чеботаря

До Олександра Авакова та Сергія Чоботаря у слідства більше не має питань. САП викреслила ці прізвища з кримінального провадження про так звані "рюкзаки Авакова". Усю провину взяв на себе третій підозрюваний. Про це журналістів повідомили адвокати Андрій Федур та Ігор Юдін. За словами захисників спеціальний антикорупційний прокурор не знайшов у діях їхніх підзахисних складу злочину. Пізніше в НАБУ висловили своє незадоволення рішенням САП. 

"Рюкзаки Авакова": САП закрило справу проти Олександра Авакова і Сергія Чеботаря

Вибір редакції