У Азарова нарікають, що через чорнобильців без пенсії залишаться інші

Дата публікації
Перегляди
1933
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Азарова нарікають, що через чорнобильців без пенсії залишаться інші

У Пенсійному фонді невдоволені виплатами чорнобильцям / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

З рахунків Пенсійного фонду вже стягнуто на користь пільговиків-позивачів 6 мільярдів.

Пенсійний фонд стурбований значним зростанням виплат на виконання судових рішень, повідомляється на офіційному сайті уряду.

Згідно з повідомленням, "через виплати багатотисячних компенсацій одним пільговикам, можуть виникнути складності з виплатами навіть мінімальної соціальної допомоги іншим, з такими ж правами".

"Суми, які зараз доводиться перераховувати пільговикам, накопичувалися багато років. Певним категоріям громадян законом були передбачені одні способи нарахування пенсій, фактично ж нарахування проводилося в значно менших розмірах, виходячи з реальних можливостей державної скарбниці. Тепер суди ухвалюють відповідні рішення про стягнення з органів Пенсійного фонду великих сум на користь позивачів, зокрема чорнобильців та дітей війни", - наголошується в повідомленні.

Зараз на рішення судів пенсії з інвалідності в розмірі від 11 тис. грн до 34,2 тис. грн отримують 875 інвалідів-чорнобильців у десяти регіонах України. При цьому інші пільговики, які не звернулися до суду, отримують пенсії до 2,4 тис. грн.

"Нехтуючи принципом соціальної справедливості, окремі пільговики відсуджують величезні компенсації. Так, одному громадянину виплатили 775 тис. гривень, іншому - 750 тис. грн. Лише у вересні виплати понад 200 тис. гривень отримали 132 людини, ще більше п'ятистам пільговикам було виплачено від 100 до 200 тис. грн кожному. При цьому мільйони пенсіонерів отримують невеликі, а то і мінімальні пенсії", - зазначено в повідомленні.

У поточному році з рахунків Пенсійного фонду вже стягнуто на користь пільговиків-позивачів 6 млрд грн.

Читайте також:

Пенсійний фонд надав список чорнобильців, яким виплатив 30-тисячні пенсії

Пенсії пільговикам платитимуть за рахунок багатіїв

Сотні чорнобильців під Кабміном вимагають підняти їм пенсії

В Кабміні розповіли, як українцям нараховуватимуть пільги

Пенсійний фонд не має грошей на пенсії чорнобильцям

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1933
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація