У Азарова обіцяють, що "швидка" буде приїжджати не лише з анальгіном

На кожен виїзд швидкої допомоги в держбюджеті-2012 передбачили 50 грн.

У проекті бюджету України на 2012 рік передбачено фінансування виїздів для надання швидкої медичної допомоги з розрахунку 50 грн на один виїзд.

Як повідомила перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко, ця цифра значно вища, ніж цього року.

"На наступний рік у державному бюджеті закладені гроші, як і цього року, по 200 млн грн на регіони для закупівлі автомобілів швидкої допомоги і друге, якщо сьогодні на виїзди дається всього 5 грн для закупівлі медикаментів... то з наступного року міністр охорони здоров'я... відстояв, і внесли в проект державного бюджету 50 грн на один виклик", - сказала вона.

За словами першого заступника міністра, вже в другій половині 2012 року швидка допомога буде забезпечена необхідними засобами для надання кваліфікованої допомоги.

"Тобто швидка допомога буде приїжджати не з анальгіном і димедролом, а з нормальними медикаментами", - додала Моїсеєнко.

Нагадаємо, в липні міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко заявив, що система охорони здоров'я не готова до впровадження страхової медицини.

Нагадаємо, 15 вересня до Верховної ради надійшов проект державного бюджету на 2012 рік, підготовлений Кабінетом міністрів.

Віце-прем'єр України — міністр інфраструктури Борис Колесніков вже встиг серйозно розкритикувати запропонований проект держбюджету.

Читайте також:

Армії виділять 3 мільярди на нову зброю

Табачник наобіцяв педагогам ще більше, ніж Азаров

У наступному році міліції дадуть вдвічі більше грошей, ніж медикам

Мер Сум заявив, що проект бюджету-2012 це "повний п..."

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: