У Азарова уточнили: музей УНР не закрили, а навіть збільшили його бюджет

В уряді запевнили, що відбувається реорганізація Українського інституту національної пам'яті, структурним підрозділом якого є Музей Української Народної республіки.

Кабінет міністрів не приймав жодних рішень про ліквідацію Київського Музею Української Народної республіки.

Про це повідомляє прес-служба уряду у вівторок 11 січня.

"Насправді, на виконання указу президента "Про оптимізацію центральних органів виконавчої влади", відбувається реорганізація Українського інституту національної пам'яті, структурним підрозділом якого є Музей Української Народної республіки", - уточнили в Кабміні.

Прес-служба повідомляє, що в середу на засіданні уряду буде розглянута постанова Кабміну "Про утворення Українського інституту національної пам'яті" - як науково-дослідної бюджетної установи при уряді.

"Робота музею УНР, так само як і Національного музею "Меморіал пам'яті жертв голодомору", Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр", Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили", які підпорядковані Українському інституту національної пам'яті, безумовно, буде продовжена", - заявили в Кабміні.

"Більше того, необхідні кошти на функціонування цих установ уряд уже передбачив у Державному бюджеті на 2011 рік", - зазначається в заяві прес-служби.

Раніше повідомлялось, що станом на 10 січня, музей УНР був закритий, двері опечатані, а працівників звільняють.

Читайте також:

У Києві ліквідували музей УНР

Софійський собор можуть віддати Московському патріархату

Львівський музей жертв репресій віддали комуністові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: