У Бабиному Яру знову планують збудувати готель

Доброчинний фонд "Бабин Яр", якому насправді належить земля у Бабиному Яру, просить владу втрутитися і заборонити невідомій організації будівництво готелю.

У Бабиному Яру, замість меморіалу пам'яті жертв Голокосту, може з'явитися готельно-розважальний комплекс.

Свої права на землю, у якій поховані тисячі розстріляних фашистами людей, заявляє невідоме Товариство з обмеженою відповідальністю, яке планує все ж таки збудувати на території Бабиного Яру готель.

Відзначимо, що Єврейська громада називає таку ідею - святотатством.

Нагадаємо, землю в Бабинім Яру ще п’ять років тому виділили доброчинному фонду "Бабин Яр". Але згодом ділянку за підробними документами кілька разів перепродували.

Єврейська громада відсудила територію у Верховному Суді, і вже цієї осені планувала закласти перший камінь у підмурівок майбутнього меморіалу. Але тепер скандал пішов на нове коло.

Ні прокуратура, ні міліція на ситуацію не реагують, і наразі від коментрів утримуються. Керівництво доброчинного фонду "Бабин Яр" просить владу втрутитися.

"Сьогодні ми отримали повернення до ситуації, що компанія, яка тоді відібрала цю ділянку, просить правоохоронців знову відібрати у єврейської общини цю ділянку. Потрібно над цим безумством поставити крапку, потрібно один раз сказать, что не можна красти взагалі, а красти Бабин Яр тип паче", - розповіли у фонді.

Як відомо, восени 2010 року Київська міська рада виключила зі схеми розміщення готелів до 2020 року земельну ділянку, зарезервовану для можливого будівництва готелю в Бабиному Яру.

Читайте також: 

Київрада погодилась не будувати у Бабиному Яру однойменний готель

Янукович злякався примари фашизму

Вихідці з СРСР розікрали фонд допомоги жертвам Голокосту

ВідеоУ Бабиному Яру може з'явитися готельно-розважальний комплекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: