Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зняли обмеження на рух автотранспорту, евакуйовані люди повернулися додому.

У Балаклії на Харківщині, де від учорашнього обіду на військових складах спалахнула суха трава й почалися вибухи, станом на 9:30 п'ятниці, 4 травня, спостерігається незначне тління чотирьох окремих осередків. Вибухів уже не спостерігається. Продовжуються заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Пожежу локалізували на площі близько 35 га. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з питань надзвичайних ситуацій. У межах технічної зони нині проводять гасіння чотирма пожежними танками Збройних сил України, заправку водою яких здійснюють підрозділи ДСНС. Сьогодні пожежна авіація ДСНС здійснила вісім скидів води. Всього від початку робіт здійснили 16 скидів.

Жертв та постраждалих немає.

Навколо місця вибухів уже зняли обмеження на рух автотранспорту та поїздів. Проте в 30-кілометровій зоні і висотою до 6 кілометрів діє заборона на польоти авіації.

Евакуйоване населення вже повернулося додому.

Нагадаємо, 3 травня о 13:40 у Балаклії Харківської області, на технічній території військової частини "65-й арсенал" Міністерства оборони України, виникло загорання сухої трави з подальшими поодинокими вибухами боєприпасів на площі близько 35 га.

ВідеоУ Балаклії продовжують ліквідовувати наслідки пожежі поблизу військових складів

Рятувальники продовжують проливати водою осередки тління. Задіяний пожежний літак, відранку здійснено шість скидів води. Для звичайних літаків повітряний простір у радіусі 30 кілометрів та на висоті шести кілометрів закритий. Рух залізницею поновили.

У Балаклії продовжують ліквідовувати наслідки пожежі поблизу військових складів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції