У базі даних Міносвіти немає диплома заступника голови СБУ

Такі результати перевірки документу про вищу освіту, яку можна зробити у відкритому доступі

В інформаційній системі Міністерства освіти і науки України не містяться дані про диплом заступника голови Служби безпеки України Андрія Кислинського, який він отримав у Київському національному університеті ім. Шевченка у 2000 році.

Такі результати перевірки документу про вищу освіту, яку можна зробити у відкритому доступі на офіційному сайті інформаційно-виробничої системи Освіта МОН України в інтернеті за адресою: www.osvita.net.

Так, на запит у розділі "Перевірка документу" цього сайту щодо диплома з реквізитами КВ 10359272, виданого Кислинському КНУ ім. Шевченка у 2000 році (саме щодо цього диплома народний депутат України Геннадій Москаль заявляє, що він підроблений) отримано такий результат: "Документ з такими реквізитами у базі даних не знайдено".

Як зазначають у Міносвіти, інформаційно-виробнича система Освіта впроваджена з метою інформаційного та документального супроводу навчального процесу.

За даними Міносвіти, в базі даних цієї системи, яка існує у відкритому доступі в мережі Інтернет, містяться дані про 4,2 млн. документів, зокрема і всіх дипломів про вищу освіту нового зразка (виготовлених на пластиковій основі).

Нагадаємо, головною установою, яка уповноважена перевірити відповідність державного службовця першого рангу Кислинського займаній посаді на державній службі, є Головне управління державної служби України.

Водночас, як повідомили 1 жовтня в Головдержслужби, вони ще не отримали вказівки від Кабінету міністрів України щодо перевірки диплома Кислинського.

Читайте також:

Луценко натякнув, що в керівництва СБУ немає вищої освіти

Москаль: заступник голови СБУ в 90-ті працював сутенером

Кислинський вимагає від Москаля "відповісти за сутенера"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: