У Бердичеві мешканці підтопленого будинку розводять у підвалі рибу

Мешканці звикли до двометрового озера в підвалі, а міській владі щороку бракує грошей на полагодження дренажної системи.

Мешканці одного з будинків у Бердичеві, підвал якого регулярно затоплює водою, вирішили розводити в штучному озері рибу.

Вода в підвалі двоповерхового будинку тримається на рівні майже двох метрів уже понад вісім років. Міська влада щороку обіцяє налагодити дренажну систему та вкотре бракує грошей.

Зоя Ярмолюк, яка мешкає на першому поверсі, кілька місяців тому зробила капітальний ремонт. Не пройшло й півроку, як в квартирі поцвіли стіни та по відклеювалися шпалери.

Старожили розповідають, колись на цій місцині було справжнє озеро. Відтоді, коли поряд з’явилася багатоповерхівка, вода назавжди залишилася у підвалі будинку.

"Вода вибігає з-під фундаменту, б’є ключом і вибігає ось сюди, покриває весь асфальт і забігає навіть у під’їзд. Тут повно води завжди", - розповідає Надія Мєдкулєєва, яка мешкає в будинку.

Заступник голови Бердичева Володимир Пономарчук розповідає, що на капремонт житлового фонду не виділили ні копійки. Будівництво дренажної системи вкотре обіцяють розпочати навесні.

"На сьогоднішній день, це біля 100 тисяч грн. навіть більше. Я думаю, що ми почнем ці роботи, коли суха пора року", - сказав Пономарчук.

Мешканці черговим обіцянкам не вірять. Натомість обіцяють, коли потеплішає, поїхати вирішувати проблему до Києва.

А поки що у заповненому водою підвалі мешканці затопленого будинку вирішили розводити рибу. Жартують, що прибутки від продажу риби підуть на будівництво дренажної системи.

Читайте також:

Закарпаттю знову загрожує повінь

Потоп у Римі: оголошено надзвичайний стан

Потоп у Венеції – це весело

Скільки біблійних потопів було в Україні?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: