У Бердичеві платять гроші за бездомних тварин

Ветеринари Бердичева платять за кожну бездомну тваринку, приведену на стерилізацію. А товариство захисту тварин боїться, що люди почнуть заробляти на цьому.

У Бердичеві платять по 5 гривень за кошеня, 20 - за собаку усім, хто принесе до ветлікарні безпритульного песика чи кота, обіцяють заплатити.

Але у цієї справи є противники – місцеве товариство захисту тварин. За гроші люди ловитимуть не тільки безхатьків, а й тварин, які мають господарів, - кажуть небайдужі.

За три дні від початку акції до місцевої ветлікарні принесли більше трьох десятків тварин, каже головний лікар. Зазвичай обіцяну винагороду люди не беруть.

Приносять у лікарню не лише собак і кішок, а і підстрелену чаплю та очеретяного бугая. Навіть яструба з відрізаними крилами, якого також підібрали на вулиці.

Безпритульних тварин утримують у ветлікарні за доброчинні внески, частково бюджетним коштом та за рахунок самого ветзакладу.

Усіх знайд у лікарні оглядає ветеринар. Потім тваринкам підшукують нових господарів, або ж стерилізують і відпускають.

Хоча стерилізація недешева - двісті-триста гривень - але це найгуманніший спосіб боротьби з безпритульними тваринами - кажуть тут. Прооперованим чіпляють червоні стрічки на вуха і відпускають. Проте товариство захисту тварин вимагає припинити акцію, погрожуючи судом

На думку активістів організації, відловлювати приблуд має спеціальна служба, а не люди.

Детальніше про проблему двох сторін рятування тварин дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

На вулицях Ужгорода розкладаються тіла бродячих собак

ТСН-Варта: як вберегти своїх дітей від сусідських собак

"Укртатнафта" відбиває атаки котів та собак

Кияни вимагають, щоб Черновецький припинив труїти собак

ВідеоПлата за бездомних тварин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: