У Бердичеві з-під крана разом з водою виповзають дивні істоти

Дивні істоти схожі на пуголовків і їх багато. Ні санстанція, ні водоканал нічого пояснити не може. Просто радять не зберігати воду більше доби.

У Бердичеві з-під крана тече вода з мікроскопічними дивними істотами невідомого походження. Місцеві жителі впевнені - живність потрапила у водогін, бо вода погано очищується.

На водоканалі і в санепідемстанції такі версії категорично відхиляють. Твердять - вода настільки хлорована, що ніякі істоти там не виживуть.

Тим часом люди, які набирали воду з-під крану і залишали її на кілька годин відстоюватися, потім знаходили там дивних істот, схожих на пуголовків.

Анатолій Провозен, головний інженер Бердичівського водоканалу, теж не впізнав дивних істот, коли йому показали їх. У воді з-під крана таке завестися не може, твердять у водоканалі. Пояснюють, що імовірно у воду щось упало, а потім розмножилося.

У санепідемстанції ж кажуть, що невідомі істоти - це личинки комара. Фахівці кажуть, потрапити у склянку через водогін вони не могли. Мовляв, двічі хлорується.

Брати воду, що відстоялася, на аналіз у санстанції відмовились. Пояснили, за новими гігієнічними вимогами водопровідна вода придатна для вживання лише добу.

Личинки не паразити, здоров'ю людини не зашкодять, кажуть фахівці. Однак, радять не вживати воду з-під крана, яка простояла більше доби.

Читайте також:

Київ не зможуть забезпечити якісною питною водою

Київські бювети будуть платними

У Вінниці вода стала зеленого кольору

ВідеоУ Бердичеві з під-крана тече вода з багатьма невідомими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: