Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У бердянському зоопарку з'явилось понад 200 маленьких звірят

Звіринець переживає справжній бебі-бум.

Левенята, мавпенята, лами, вовки – загалом більше 200 маленьких вихованців з'явилось у бердянському Сафарі-парку. Декого з малечі вже випустили погрітися під перші сонячні промені, інші – напоготові, йдеться у ТСН.16:45.

Трійці левенят немає й тижня. Але вони вже впевнено почуваються без мами.  Поки їх годують, як у дитячих яслах, за розкладом кожні три години. Двоє хлопчиків та дівчинка дуже непосидючі. Найспритніша та найкумедніша – дівчинка.

"Вона у нас, як мадам, найкапризніша, найвередливіша. Їй першій все молоко давай", - каже кіпер Тетяна Кудлай.

Батьки левенят тим часом насолоджуються першим весняним теплом. Малюки ж вже незабаром житимуть в окремому вольєрі поруч.

ВідеоСправжній весняний бебі-бум трапився у Бердянському сафарі-парку

Левенята, мавпенята, лами, вовки – загалом більше двохсот маленьких вихованців. У Бердянському сафарі-парку справжній весняний бебі-бум. Декого з малечі вже випустили погрітися під перші сонячні промені, інші напоготові. Як малюків готують до першого виходу в світ, бачила ТСН.    

Справжній весняний бебі-бум трапився у Бердянському сафарі-парку

Напередодні великодніх свят у Сафарі-парку з'явилися на світ понад дві сотні малюків. Вовченята поки ховаються, а от допитливі мавпенята вже опановують навколишню територію. Для більш дорослих вихованців на спеціальній кухні для тварин розділюють м'ясо та важать фрукти. 

Вже найближчими днями на свіже повітря виженуть усіх вихованців – навіть тих, хто пручатиметься. У зоопарку кажуть, що на відкритому просторі малюки швидше соціалізуються, звикатимуть до людей та стануть більш товариськими.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції