Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Бердянську сталася аварія на колекторі. Закрили школи та дитячі садки

У Бердянську сталася аварія на колекторі. Закрили школи та дитячі садки

Аварія сталася в результаті газової корозії верхнього зводу колектора.

У Бердянську (Запорізька область) через аварію на колекторі без води залишилася більша половина міста. У вівторок не працюватимуть школи та дитячі садки в нижній і верхній частині Бердянська. Про це повідомляє сайт міста Запоріжжя 061.ua.

Як уточнює міський відділ освіти, не приймають дітей всі навчальні заклади в центрі міста - школи №1, 2, 16 та 9, гімназія №1 і сади №3, 28 і 41. У Колонії не працюють БМЛ, школа №20 і дитячий сад №35, на Слобідці - школа №6, навчальні заклади в мікрорайоні 8 Березня - школа №4 та днз №27. У нагірній частині - школа №3, №5, гімназія №2, ДНЗ №20 і 40. Навчальні заклади, розташовані на АЗМОЛ, АКЗ-РТС і в районі вул. Північної (школа №11) - працюють. Проблем з водопостачанням у цих мікрорайонах немає.

Як відомо, 27 січня, сталася аварія за обвалом (відразу в чотирьох місцях) на магістральному каналізаційному колекторі. Він транспортує до 80% стоків всього міста.

Нагадаємо, 26 грудня 2018 року у Києві сталася аварія на магістралі у Подільському районі, через що 61 будинок залишився без теплопостачання.

Відео У Бердянську через аварію на водогоні заняття у більшості шкіл і дитсадків скасовані

Усю ніч у Бердянську працюватимуть ремонтники. Через аварію на водогоні без води залишилась половина міста, де мешкають 120 тисяч людей. Аварія сталася у каналізаційному колекторі, через який проходять стоки з усієї приморської частини Бердянська. Труба тріснула на 5-метровій глибині - і одразу в чотирьох місцях. 

У Бердянську через аварію на водогоні заняття у більшості шкіл і дитсадків скасовані

Залиште свій коментар

Вибір редакції