У Бердянську сталося масове отруєння креветками

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міська лікарня прийняла два десятки пацієнтів.

У Бердянську зафіксовано різке зростання звернень до медиків унаслідок харчового отруєння. Протягом останніх двох діб лікарі надали допомогу 19 хворим.

Постраждалі надходили до інфекційного відділення міської лікарні. Більшість отримали необхідну допомогу та вже залишили медичний заклад.

Головний санітарний лікар Олександра Кікарош каже, що наразі точно говорити про причини отруєння зарано – слід дочекатися результатів аналізів. Однак самі потеплілі пов’язують своє отруєння з уживанням в їжу креветок. Морепродукти вони купували на рибному ринку, що розташований на Східному проспекті.

Мерія міста та місцеве управління Держпродспоживспілки розпочали розслідування інциденту. Заступник міського голови Юлія Дойнова зазначила, що повідомлення буде розглянуто спеціальною комісією, наразі ведеться перевірка.

Раніше повідомлялося, що на Рівненщині немовля отруїлося кашею, котру зварили з води із шаленим вмістом нітратів. Хлопчик потрапив до реанімації після того, як його нагодували сумішшю. Тітка помітила, що у крихітного племінника почала синіти шкіра, і одразу звернулася до медиків.

Відео 14 людей потрапили до лікарні з симптомами отруєння після відпочинку на спортивно-оздоровчій базі

Чергове масове отруєння. Цього разу - в Лазурному, на Херсонщині. Зі спортивно-оздоровчої бази до лікарні забрали 14 людей, із них - двоє дорослих, усі інші - діти. В усіх однакові симптоми - нудота, біль у животі. Усі харчувались у їдальні оздоровчої бази і нарікають саме на неї.  

14 людей потрапили до лікарні з симптомами отруєння після відпочинку на спортивно-оздоровчій базі

Залиште свій коментар

Вибір редакції