У березні в Україні буде 3,5 млн. безробітних

До кінця березня в Україні прогнозують 3,5 млн. безробітних. У регіонах починають думати про страйки.

Роман Безсмертний
Офіційний сайт Президента України
На кінець березня в Україні буде 3,5 млн. безробітних громадян, повідомив заступник глави Секретаріату президента Роман Безсмертний.

За його словами, цей прогноз експертів не враховує тих, хто нині працює за скороченим робочим днем або перебуває у відпустах за власний рахунок.

Безсмертний зауважив, що на сьогодні основним завданням для глав місцевих державних адміністрацій є робота з керівниками підприємств щодо мінімізації кількості громадян, яких звільнятимуть у зв’язку із припиненням роботи підприємств.

За словами губернатора Хмельниччини Іван Гавчука, якщо ситуація не зміниться, то працівники будуть виходити на страйки.

"Ви знаєте, у мене є бажання самому очолити страйк, якщо ми пишемо Кабінету міністрів про те, щоб вони переглянули питання рентабельності по продуктам харчування, а вони не реагують", - сказав він. Водночас, за словами Гавчука, розуміючи свою відповідальність, сьогодні місцева влада проводить роботу з профспілками, керівництвом підприємств щодо мінімізації наслідків кризи.

У свою чергу, голова Рівненської ОДА Віктор Матчук зауважив, що ситуація сама собою не вирішиться, й уряд має вживати дієвих заходів.

"Воно само не розсмокчеться, навіть в анекдотах воно не розсмоктується, в житті – тим більше. Якщо нічого не робити, буде гірше, а якщо робити на шкоду так, як воно робиться зараз, то буде набагато гірше. Потрібно вживати рішучих заходів", - сказав Матчук.


Читайте також:
У 2008 році середня зарплата українця становила 1806 гривень

Майже половина усіх працюючих у світі опиниться за межею бідності
Компаніям, які не звільняють працівників, будуть доплачувати
У центрах зайнятості - нові правила для безробітних

ВідеоУ березні в Україні буде 3,5 млн. безробітних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: