Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білій Церкві розпочали набір до патрульної поліції

На майбутніх копів спершу чекають тести на знання Конституції та логіку.

У Білій Церкві на Київщині оголосили набір до патрульної поліції. Після навчання спокій міста охоронятимуть 190 копів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Конкурс триватиме місяць, кандидатам необхідно подати заявку на сайті поліції або ж приїхати до міського відділку. Наразі зголосилися близько 20 охочих. Старший лейтенант Ірина Фалько має фах дизайнера і в поліції служить два роки – вона пояснює, як відбуватиметься відбір. Першими будуть тести на знання Конституції та логіку, а для тих, хто з ними впорається, відкриється перспектива 4-місячного навчання. Платитимуть у цей період по 5,5 тисяч гривень, а зарплатня буде не менше 9, а щоби піти далі і стати слідчим, доведеться мінімум рік відпрацювати патрульним.

Біла Церква стане 35-м містом, у якому працюватиме патрульна поліція. Експерти неодноразово звертали увагу на те, що недосвідченість патрульних грає проти них у службі, бо вони припускаються помилок, котрі інколи стають навіть трагічними. Однак систему підготовки наразі ніхто змінювати не планує, проте після випуску з академії влітку, патрульні ще певний час виїжджатимуть на завдання лишЕ в супроводі більш досвідчених колег.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

ВідеоУ Білій Церкві оголосили набір до патрульної поліції

До лав структури вже традиційно припрошують усіх охочих, лише перевіряють на знання Конституції та логічне мислення. Після навчання спокій 200-тисячного міста охоронятимуть 190 копів. До цього за порядком у районі стежили групи швидкого реагування, які прибували лише за викликом.

У Білій Церкві оголосили набір до патрульної поліції

Залиште свій коментар

Вибір редакції