У Білому домі заявили, що вказують Кремлю на неприпустимість ескалації та накопичення військ на кордонах України

У Білому домі заявили, що вказують Кремлю на неприпустимість ескалації та накопичення військ на кордонах України

Фото: Associated Press

За словами Псакі, важко передбачити, чи проаналізувати, що було на думці у Путіна.

США прагнуть разом із союзниками дати Кремлю зрозуміти, що накопичення військ на кордоні з Україною та ескалація щодо України є неприйнятними.

Про це заявила речниця Білого дому Джен Псакі, відповідаючи на запитання, чи вбачають США у відведенні військ від кордонів України ознаку того, що Путін прагне деескалації, пише Голос Америки

"Я не можу передбачити, чи проаналізувати, що було на думці у Путіна щодо зроблених кроків. Але нашою метою лишається працювати разом із нашими союзниками у Європі, щоб донести думку, що накопичення було неприйнятим, що ескалація неприйнятна. І, як ви знаєте, президент Байден, державний секретар Блінкен та інші прямо про це заявляють", - відзначила Псакі.

26 квітня речниця Білого дому Джен Псакі прокоментувала пропозицію президента України Володимира Зеленського залучити до переговорів по Донбасу у "нормандському форматі" представників США, Британії і Канади.

"Ми були залучені у минулому. І, звичайно, ми перебуваємо у тісному контакті з керівництвом України, на різних рівнях. Президент (Байден) сам розмовляв з президентом України, і звичайно Держсекретар та інші спілкувалися зі своїми колегами, про те, якими є їхні потреби і як ми можемо бути ефективними партнерами", - відзначила Псакі. Речниця Білого дому також вказала, що, на її думку, залучення США та переговори краще могли би прокоментувати у Держдепі.

Нагадаємо, що Сполучені Штати готують візит державного секретаря Ентоні Блінкена до України. ЗМІ зазначає - той факт, що Вашингтон відправить держсекретаря до нашої держави, свідчить про підтримку Києва та те, що Штати цінують його як союзника. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація