У Білорусі ув’язнили українця, який проходив повз акцію протесту

У білоруській в’язниці опинився українець через те, що проходив перед залізничним вокзалом у той час, коли там проходила акція противників Лукашенка.

Розгон акції протесту в Мінську на День незалежності Білорусі_5
AFP
Мовчазна акція протесту в Мінську
Під час "мовчазних" акцій протесту у Білорусі затримали громадянина України, який потім опинився в одній із білоруських в’язниць.

Більше тижня українець відбуває покарання за те, що проходив перед залізничним вокзалом у той час, коли там проходила акція противників президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Суд звинуватив українця у хуліганстві, і дав десять діб арешту. Добитися визволення Романа вже кілька днів намагається українське консульство у Мінську. Однак протести українських дипломатів білоруська влада поки що ігнорує.

"Ми звернулися у міністрество внутрішніх справ. Справа знаходиться на контролі міністра. Поки що чекаємо відповіді", - сказав консул України в Білорусі Микола Канцер.

Нагадаємо, "мовчазні" акції протесту проходять в Білорусії з початку червня. Незадоволені керівництвом країни громадяни, чиї дії координуються через соціальні мережі, виходять на вулиці без транспарантів і гасел.

Тим не менше, білоруська міліція заздалегідь оточуює місця, де мають зібратися протестувальники, і затримує багатьох з них.

Читайте також:

Лукашенку оголосили "економічний джихад"

В Інтернет потрапило відео, на якому силовикам у Мінську матом наказують "видавити натовп"

У Мінську 140 учасників акції на День незалежності постануть перед судом

У Білорусі закрили доступ до соціальних мереж

ВідеоОпинився не в тому місці не в той час

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: