У Болгарії заарештовано українське судно

Болгарська сторона стверджує, що вкрай рідко йде на такі кроки, але їй не заплатили за ремонт судна і не збираються платити.

Рефрижератор "Леонід Луговий", що належить Українському дунайському пароплавству, заарештований в Болгарії за борги.

Таке рішення оголосив у п'ятницю Варненський апеляційний суд, розглянувши апеляцію на постанову суду нижчої інстанції. Постанова про адміністративний арешт є остаточним і оскарженню не підлягає.

Зі скаргою до суду звернулася болгарська фірма "Космос Шипинг", яка не отримала фінансової винагороди за виконаний нинішнім літом ремонт, відповідно до укладеного з Українським державним пароплавством договором.

Адвокат болгарської компанії Костянтин Парчев зазначив, що адміністративний арешт судна в практиці болгарського судочинство порівняно рідкісне рішення.

Він уточнив, що постійні спроби досудовим порядком досягти угоди з українським партнером і врегулювати спір, до результатів не привели.

"На жаль, українська сторона до цього часу так і не висловила готовність виконати умови договору", - повідомив Парчев.

Рефрижератор знаходиться на стоянці в Варненське озеро, на його борту український екіпаж.

Якщо шляхом переговорів спірні питання вирішити не вдасться, то Арбітражний суд, з метою задоволення претензій кредиторів, може прийняти рішення про продаж судна.

Нагадаємо, що у полоні в піратів перебуває судно з українцями "Аріана". Життю екіпажу загрожує небезпека, але звільнення все відкладається.

Читайте також:

Українського моряка заарештували за рекордну контрабанду сигарет

У Греції заарештували українське судно

У Конго 15 українським морякам загрожує в’язниця

В ОАЕ заарештували теплохід з українськими моряками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: