У бориспільському аеропорту з'являться молитовні кімнати

Олександр Фельдман попросив Януковича посприяти створенню молитовних місць в ході будівництва і реконструкції аеропорту "Бориспіль".

На розгляд Міністерства інфраструктури поступило звернення народного депутата України Олександра Фельдмана на ім'я президента Віктора Януковича "Відносно створення в міжнародному аеропорту Бориспіль спеціальних молитовних місць".

У своєму зверненні, Фельдман відмічає, що незважаючи на постійний ріст числа релігійних паломників, в найбільшому українському міжнародному аеропорту Бориспіль досі відсутні спеціалізовані місця, де віряни могли б вчинити молитву, скориставшись релігійною літературою, предметами культу і ритуалу, а також прийняти їжу відповідно до релігійних приписів. Депутат пропонує розглянути можливість про створення таких спеціалізованих молитовних місць в ході будівництва, що проводиться, і реконструкції аеропорту.

За словами Фельдмана, тільки напередодні Пасхи з України на Святу Землю прибули тисячі звичайних вірян і служителів церкви. Не можна не відмітити також ріст кількості українців-мусульман, що направляються щорічно в Мекку, ріст числа християн і іудеїв з України в Ізраїль після відміни візового режиму, ріст числа паломників-хасидів в Умань і так далі. Для кожного вірянина, в незалежності від приналежності до релігії і конфесії, має велике значення молитва в дорозі, особливо в період великих релігійних свят і важливих життєвих подій.

Фельдман вважає, що будівництво молитовних місць в міжнародному аеропорту Бориспіль сприятиме також розвитку релігійного туризму в Україні, оскільки на території нашої країни розташовані святі місця іудеїв і християн, куди також щорічно приїжджають десятки тисяч паломників з усього світу.

Читайте також:

Фельдман пропонує знизити штрафи за невиплачені кредити

Патріарх Єрусалимський Теофіл III благословив Януковича

Учасники міжконфесійної конференції прийняли "Київську декларацію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: