Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Борисполі" нігерієць запропонував прикордонникам хабар за потрапляння в Україну

Чоловікові відмовили, тож він спробував підкупити посадовців.

В аеропорту "Бориспіль" затримали громадянина Нігерії, котрий пропонував гроші українським прикордонникам за можливість потрапити в Україну. Іноземець готовий був викласти 3 тисячі доларів США, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нігерієць прилетів рейсом зі Стамбула та не зміг пояснити мети свого візиту в Україну. Пояснення про приватні справи прикордонників не задовольнило, тож вони відмовили гостю країни в легальному перетині державного кордону. Тоді іноземець спробував "домовитися" на місці.

ВідеоНігерієць пропонував хабар прикордонникам, аби незаконно потрапити до України

Іноземець каже - прибув до України в приватних справах. Прилетівши до Борисполя рейсом зі Стамбула, він не зміг пояснити прикордонникам мети візиту, тож отримав від них відмову. Це в плани нігерійця вочевидь не входило. І він спробував "домовитися" на місці, запропонувавши три тисячі доларів.    

Нігерієць пропонував хабар прикордонникам, аби незаконно потрапити до України

Прикордонникам він запропонував хабар, але працівники ДПСУ від коштів відмовилися і затримали нігерійця. Зараз він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Кількома днями раніше з хабарем точно такого розміру затримали майора Збройних Сил України. Три тисячі доларів отримав помічник командира з матеріально-технічного забезпечення однієї з військових частин, дислокованих на Черкащині. За ці гроші хабарник в погонах пообіцяв забезпечити погодження та передачу в оренду на користь одного з приватних підприємств індивідуально-визначеного військового майна, а саме – будівлі у одному з військових містечок Уманського гарнізону.

Залиште свій коментар

Вибір редакції