У "Борисполі" ускладнили життя терористам (відео)

В аеропорту "Бориспіль" відкрили сучасну систему радіаційного контролю.


Система радіаційного контролю складається зі стаціонарного устаткування радіаційного контролю (портальні монітори), комп'ютерного і комунікаційного устаткування, систем захисту та інженерної споруди на загальну суму близько 2 мільйонів доларів США.

Бориспіль
УНІАН
У Борисполі посилили контроль
Перший заступник міністра енергетики США з питань непоширення ядерних матеріалів Кеннет Бейкер на відкритті сказав: "Ми вдячні Україні та Канаді за відданість і внесок у просуванні до спільної мети – міжнародної безпеки". За його словами, введення в експлуатацію системи радіаційного контролю в "Борисполі" дасть можливість покращити міжконтинентальну безпеку. Бейкер підкреслив актуальність установки таких систем у світлі загрози міжнародного тероризму.

"Існує дійсна небезпека того, що терористи можуть перевозити радіоактивні матеріали для створення ядерної зброї або брудних бомб", - сказав він.

Кошти на придбання та встановлення обладнання надав уряд Канади через програму Глобального партнерства, в рамках якої Канада виконує роботи зі зменшення загрози від зброї масового знищення в Росії та колишньому Радянському Союзі, повідомили у Посольстві США.

Згідно з угодою 2005 року між США та Україною, Сполучені Штати надають обладнання радіаційного контролю в пунктах перетину кордону та в інших пунктах пропуску, організовує навчання і технічні семінари.


ВідеоУ "Борисполі" ускладнили життя терористам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: