У боях за Тріполі повстанці захопили в полон українських снайперів

26 серпня лівійські повстанці заявили, що в ході боїв за Тріполі захопили в полон українських снайперів.

15 українських снайперів були захоплені повстанцями в полон під час боїв за Тріполі, повідомили представники Перехідної національної ради.

Повстанці заявили про встановлення повного контролю над столицею країни Тріполі. За їхніми словами, в ході боїв за квартал Абу Салім, який до цих пір залишався під контролем сил Муаммара Каддафі, захопили в полон українських громадян, пише "Главред".

Після взяття резиденції Каддафі загони лівійських повстанців протягом останніх кількох днів намагалися увійти до міського квартал Абу Салім. Їхнє просування уповільнювався через велику кількість снайперів, які сховалися на дахах будинків і добровольців з місцевого населення, лояльних до режиму лідера Джамахірії.

Бунтівники вважали, що саме в цьому районі міг ховатися син Каддафі - Сейф Аль-Іслам.

За словами представників Перехідної національної ради, в Абу Салімі взяті в полон близько 200 осіб, в основному - найманці з африканських країн.

Також були затримані кілька десятків снайперів, 15 з них, як стверджують представники ради, - громадяни України.

Нагадаємо, У Тріполі тривають сутички повстанців з силами Муаммара Каддафі. Hа вулицях міста лежать трупи найманців, які ніхто не збирається ховати. Частина революціонерів веселиться в елітних маєтках, інші продовжують бої. Повстанці, просуваючись все далі, розстрілюють найманців Каддафі. Їх тіла так і залишають лежати на вулицях міста.

Нагадаємо, що 25 серпня Каддафі виступив з аудіозверненням до своїх співгромадян, в якому закликав "очистити Тріполі від повстанців".

Читайте також:

Лівійський спецназ упустив Каддафі в Тріполі

Лівійські повстанці хазяйнують в резиденції Каддафі

Каддафі запропонував за свою безпеку 25 тонн золота

Каддафі залишають соратники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: