"У бойовій готовності": українські вогнеборці, які гасять пожежі в Греції, похизувалися накачаними торсами

"У бойовій готовності": українські вогнеборці, які гасять пожежі в Греції, похизувалися накачаними торсами

Фото: www.facebook.com/Головне управління ДСНС України у м.Києві

У Греції зараз справжня спека, але наші хлопці вже тиждень допомагають боротися з вогнем.

Загін українських вогнеборців продовжує надавати допомогу в гасінні масштабних лісових пожеж у Греції.

14 серпня головне управління ДСНС України у Києві поділилося світлиною наших пожежників, які вже протягом тижня допомагають рятувати місцевість від вогню.

"Цими вихідними у Києві очікується підвищення температури повітря, тож не забувайте про капелюха та про безпечний відпочинок. 
А цим часом у Греції справжня спека, а наші хлопці завжди у бойовій готовності та під пильним наглядом лікаря медичного центру ДСНС України Євгенії Менжуліної. Нашим рятувальникам наснаги та сил, у боротьбі з вогнем у Греції, а вам дорогі читачі - безпечних і гарних вихідних", - побажали працівники ДСНС.

Рятувальники також показали, як гасили окремі осередки пожеж в лісових масивах поблизу населених пунктів Елініка та Каматріадес.

Нагадаємо, щоліта Грецію охоплюють лісові пожежі, проте цьогоріч вогонь - найсильніший за останні кількадесят років.

Масштабні повені в Німеччині та Азії, катастрофічні лісові пожежі в Туреччині, Греції, США та багатьох країнах Європи – все це прямі наслідки змін клімату. У понеділок, 9 серпня, ООН оприлюднила перший від 2013 року звіт Міжурядової групи експертів, які стверджують, що до нагрівання атмосфери, океанів і суходолу призвела саме людська діяльність. ТСН.ua розбирався, до чого вже призвело глобальне потепління, хто виробляє найбільше викидів та який рецепт "одужання".

Повʼязані теми:

Наступна публікація