У Бразилії побудують пусковий майданчик для української ракети

Восени на бразильському космодромі розпочнеться будівництво пускового майданчику для української ракети Циклон-4. Перші роботи з будівництва були проведені ще в 2008.

Роботи з будівництва пускового майданчика української ракети Циклон-4 на бразильському космодромі Алкантара повинні початися восени цього року.

Як повідомили у міністерстві промислової політики України, церемонія закладення першого каменю відбудеться вже у вересні.

"Відзначено великий прогрес, досягнутий у рамках реалізації бінаціонального проекту, що дозволяє почати практичні роботи з будівництва наземного комплексу Циклон-4 на космодромі Алкантара", -  зазначається у повідомленні двосторонньої комісії з питань торговельно- економічного співробітництва.

Нагадаємо, геолого-розвідувальні роботи і буріння під майбутній стартовий стіл почалися в серпні 2008 року, тоді ж почалася розробка і виготовлення наземного обладнання для космічного комплексу Циклон-4".

Договір між Україною і Бразилією про довгострокове співробітництво щодо використання ракети-носія Циклон-4 на пусковому центрі Алкантара підписаний у жовтні 2003-го і ратифікований парламентом у лютому 2004 року.

Читайте також:

Українці почали будівництво у Бразилії

Україна відібрала десять стратегічних інвестпроектів на 10 млрд дол.

Україна і РФ готують угоду про ракетно-космічну техніку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: