Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Броварах малюк випав із вікна 7-го поверху та загинув

Сусіди називають батьків "тихими алкоголіками", а поліція вбачає в ситуації нещасний випадок.

У Броварах під Києвом із 7-го поверху багатоповерхівки випав малюк, якому не було навіть двох років. Дитина загинула на місці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сусідка, що живе поруч, із сім’єю, де сталася трагедія, не спілкується. Про обставини події вона дізналася від поліції. "Сказали, що на кухні було відкрито вікно, і він у вікно випав. Начебто всі були вдома, а як сталося – цього я не знаю", - пояснила жінка. Подробиць не знає  навіть дід загиблої дитини, бо був у сусідній кімнаті та не бачив, що ж саме сталося. Чоловік лише підтверджує, що на той момент удома були й батьки, та робить припущення, що малий сам відчинив вікно, бо таке вже траплялося не раз. "Якось на кухні верхню частину відкрив, вентиляційну. Він маму закривав на балконі", - пояснив дід хлопчика.

ВідеоУ Броварах під Києвом з 7 поверху випав малюк

Дитина, якій не було ще навіть 2 років, загинула на місці. Коли сталась трагедія, рідні, начебто, були в іншій кімнаті. У поліції, хоча й відкрили кримінальне провадження, трагедію називають нещасним випадком. Припускають, що Івась міг випасти з вікна, коли побачив на вулиці старшу сестричку.

У Броварах під Києвом з 7 поверху випав малюк

На вулиці інша сусідка родину характеризує стисло: "Тихі алкоголіки. Сімейні, п’ють собі тишком, не буянять, просто п’ють". У квартирі живуть баба, дід та батьки з двома дітьми. Старша дівчинка ходить у 3-й клас. Сусіди визнають, що діти в цій родині завжди були доглянуті, але смерть малюка списують саме на неуважність дорослих.

У поліції хоча й відкрили кримінальне провадження, трагедію називають нещасним випадком і припускають, що Івась міг випасти з вікна, коли побачив на вулиці старшу сестричку. "Дитина періодично сама могла залізти на підвіконня і відчинити саме це вікно. І враховуючи, що його сестричка вибігала на вулицю і вони в такий спосіб гралися, коли один одному махали руками, то напевно, призвело до того", - розповів речник обласної поліції Микола Жукович. Правоохоронці наголошують, що родина на обліку в соціальних службах не стояла, жодної скарги від сусідів не надходило та й фактів недогляду за дітьми не виявлено. Тому поки що причин притягувати до відповідальності батьків слідчі не знайшли.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції