У Брюсселі відкрився Форум ЄС-Україна

За словами учасників, концепція Форуму була розроблена з метою зближення народів Європи і України.

У четвер 16 березня в Європейському парламенті депутат Верховної ради України Олександр Фельдман і член Європейського парламенту Адіна-іоана Валеан відкрили новий Форум ЄC -Україна. Концепція Форуму була розроблена з метою зближення народів Європи і України.

"Діалог між політиками стає усе більш активним, а завдяки роботі Форуму ЄС-Україна ми сподіваємося активізувати спілкування звичайних громадян Євросоюзу і України, представників ділових кіл, громадянського суспільства, студентів і учителів - саме їм тісні політичні зв'язки повинні приносити найбільшу користь". - сказав Олександр Фельдман на відкритті Форуму.

Впродовж року за підтримки престижних членів консультаційної ради Форум ЄС-Україна організовує низка заходів з основних питань, що мають потенціал побудови зв'язків між жителями України і ЄC. На Форумі обговорюватимуться питання культурної спадщини, прав людини, транспортних зв'язків, енергетичної політики і вільного пересування робітників і студентів.

Відношення ЄС і України вступають в новий захоплюючий етап. Наближається 20-річчя Незалежності України, і країна зараз веде переговори з укладення нового торгового договору з ЄС, а також лібералізації візового режиму для українських громадян, що сприятиме зближенню громадян України і ЄС.

Попереду - період численних відкриттів для обох регіонів - трохи більш ніж через рік в Україні, у тому числі і в Харкові - рідному місті Олександра Фельдмана, пройде Європейський чемпіонат по футболу EURO2012. Форум ЄС-Україна сприятиме зміцненню розуміння і налагодженню дружніх зв'язків між жителями України і їх сусідами з Європейського Союзу.

На відкритті Форуму в Європейському парламенті виступили поважні особи у сфері стосунків України і ЄС, у тому числі, колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський і колишній міністр закордонних справ Словаччини (нині - Генеральний директор по Росії, державам Східного сусідства і Західним Балканам Європейської служби зовнішньої дії) Мирослав Лайчак.

Захід в Європейському парламенті зібрав широке коло гостей: окрім членів Європарламенту, були присутніми представники країн-учасниць ЄС, НКО, ділових організацій, наукової сфери, а також української діаспори.

Читайте також:

Україна домовилась про відновлення фінансової допомоги Євросоюзу

Європа виділила Україні на розвиток торгівлі 12 мільйонів євро

Єропарламент попросив Януковича перевірити СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: