У бюджеті-2010 витрати на Януковича й чиновників збільшені на сотні мільйонів

Тільки видатки на утримання Державного управління справами збільшуються на 233 млн грн.

Ухвалений парламентом 27 квітня державний бюджет України на 2010 рік передбачає збільшення витрат на утримання органів центральної виконавчої влади на кількасот мільйонів гривень. Про це заявив заступник голови Верховної ради, бютівець Микола Томенко.

"Оскільки так сталося, що бюджет на 2010 рік не став предметом фахових, експертних та парламентських дискусій, лише тепер, уже постфактум, можна спробувати зрозуміти, яким, в уявленні нової влади, повинен бути основний фінансовий закон на 2010 рік", - зазначив Томенко.

Він наголосив, що для того, щоб зрозуміти, як відноситься нова влада до народу, "треба зрозуміти, як відноситься нова влада до самих себе". Томенко відзначив, що, проаналізувавши видатки на органи центральної виконавчої влади в 2010 році та порівнявши їх з 2009 роком, з’ясовується, що "найбільша повага", звісно, до президента та Адміністрації президента. Так, видатки на утримання Державного управління справами збільшуються на 28% (або на 233 млн 572,4 тис грн), а на забезпечення діяльності президента - на 17% (на 34 млн 058,5 тис грн). Також майже на 12% (32 млн 716,9 тис грн) збільшуються видатки на утримання Секретаріату Кабінету міністрів та на 11% (81 млн 260,2 тис грн) - Апарату Верховної ради, повідомляє прес-служба Томенка.

За словами бютівця, передвиборчий міф про те, що влада буде революційно скорочувати видатки на власне утримання, - ліквідований.

Отож, підкреслив Томенко, "праві були ті, хто під час президентської виборчої кампанії говорив, що головне гасло кандидата у президенти Віктора Януковича "Україна для людей" передбачало передовсім турботу про "своїх" людей, а вже потім про решту українців".

Нагадаємо, одразу після вступу на посаду президент Віктор Янукович оголосив про необхідність скоротити витрати на утримання чиновницького апарату.

Наприкінці лютого Янукович демонстративно урізав собі зарплату на 50% і оголосив про намір скоротити витрати на утримання Адміністрації президента на 20%, а зекономлені кошти пообіцяв віддати бідним.

Читайте також:

Янукович не дозволить "кожному вшивому чиновнику" їздити на державному авто

Українські чиновники витратили на розкішні іномарки 100 мільйонів

Середня зарплата українських чиновників становить 2,5 тисячі гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: