Розкол у БЮТ: депутати Портнова виступили проти опозиційного прем'єра

Депутат з так званої "групи Портнова" закликав свого однопартійця Сергія Соболєва здати депутатський мандат.

Валерій Писаренко та Володимир Пилипенко
УНІАН
Депутати "групи Портнова" Валерій Писаренко та Володимир Пилипенко
Депутат від БЮТ Володимир Пилипенко, який належить до так званої "групи Портнова", вважає аморальним перебування його колеги Сергія Соболєва на посаді прем'єра опозиційного уряду.

"Пилипенко вважає, що Соболєву слід було здати депутатський мандат ще до президентських виборів, одразу після відставки Віктора Пинзеника з уряду Юлії Тимошенко", - сказано у заяві прес-служби Пилипенка.

Пилипенко зазначив, що Соболєв обирався до парламенту від ПРП, лідер якої Віктор Пинзеник "вирішив, що робота в уряді Тимошенко є неприйнятною для нього через непрофесійний держбюджет на 2009 рік".

"Пинзеник демонстративно пішов у відставку. Враховуючи таку позицію свого партійного лідера, Соболєв повинен був взяти її за приклад і піти за Пинзеником ще у лютому минулого року", - сказав він.

Депутат Пилипенко належить до так званої "групи Портнова" у БЮТ. До неї також входять депутати Святослав Олійник і Валерій Писаренко.

Як відомо, нещодавно Портнов склав з себе депутатські повноваження і перейшов на роботу в Адміністрацію президента.

Він також заявив, що близькі до нього депутати - Олійник, Пилипенко і Писаренко - "ще задовго до президентських виборів зробили для себе висновок, що це їхнє останнє політичне життя в БЮТ".

Читайте також:

Троє бютівців підтримали призначення Портнова

В БЮТ назвали призначення Портнова зрадою

Тимошенко оголосила у себе "велику чистку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: