У БЮТ побачили формування абсолютної влади Януковича

У Тимошенко переконані, що в Україні формується абсолютне панування Януковича і вже "через місяць-другий Віктор Федорович пробачить усім, кому заборгував".

В Україні формується "абсолютна влада" президента Віктора Януковича.

Про це заявив колишній перший віце-прем'єр Олександр Турчинов.

"Головна проблема, до якої не можна ставитися поверхово і шапкозакидацьки, полягає в тому, що в країні дуже швидкими темпами формується абсолютна влада Януковича. Безальтернативна влада. І це основний ризик нинішньої ситуації", - вважає він.

"Янукович особисто сформував Кабмін, особисто розставив силовиків, і в найближчі дні цілком замкне виконавчу вертикаль", — зазначив політик.

Якість нового уряду Турчинов оцінює скептично.
"Навіть усередині команди Януковича є більш професійні люди, ніж ті, хто за якимось абсолютно незрозумілим кастингом отримав портфель міністра. Тобто ключовий міф про команду професіоналів починає розвіюватися", - вважає він.

Політик також упевнений, що кадровий голод нової владної команди підштовхне до того, що при заповненні вакансій враховуватиметься виключно особиста відданість кандидатів.

"У цьому плані досить показовий Крим, де у регіоналів не знайшлося жодного "професіонала", гідного зайняти посаду того ж таки прем’єра автономії. У результаті депутат Василь Джарти, котрий має донецьку, а не кримську прописку, обійняв цю почесну посаду", - зазначив Турчинов.
"Я припускаю, що схожа ситуація буде і в інших областях.

При цьому основний критерій відбору "професіоналів" - повна лояльність і готовність виконувати команди президента", - додав він.

При цьому Турчинов сумнівається, що у крупного українського капіталу буде можливість стримувати Януковича.

"У чому насправді проблема абсолютної влади? У тому, що з якогось моменту людина, яка користується владою, перестає цікавитися думкою власних команд, у тому числі й олігархів, які привели її за руку на цей олімп", - сказав екс-перший віце-прем'єр.

"Я думаю, що через місяць-другий Віктор Федорович пробачить усім, кому заборгував. У нас є приклад сусідньої країни. Там бізнес теж вважав, що затіяв свою гру", - зазначив він.

Читайте також:

Турчинов знайшов винних у поразці Тимошенко

Янукович призначив нових губернаторів

Янукович звільнив 11 губернаторів, призначених Ющенком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: