У БЮТ побачили, як українці розчаровуються у ПР

У БЮТ пов’язали песимістичні настрої в суспільстві з невиконаними обіцянками, з якими Партія регіонів йшла на вибори.

Більшість українців песимістично оцінюють ситуацію в країні у зв'язку з "антинародною" політикою, яку проводить нинішня влада.

Про це заявив народний депутат від БЮТ, міністр фінансів опозиційного уряду Андрій Сенченко.

Так політик прокоментував результати дослідження Міжнародного центру перспективних досліджень та компанії GfK Ukraine, відповідно до якого в липні в Україні відбувся обвал індексу споживчих настроїв на більш ніж 8 пунктів, що обумовлено погіршенням економічних очікувань.

Сенченко відзначив, що такі песимістичні настрої в суспільстві обумовлені невиконаними обіцянками, з якими Партія регіонів йшла на вибори.

"По-перше, вони обіцяли підвищити соціальні стандарти, а замість цього підвищили пенсію більшості пенсіонерів всього на 3 грн. По-друге, вони обманули понад 5 млн. осіб, які займаються власним малим і середнім бізнесом, адже не виконали обіцянку надати 5-річні податкові канікули. По-третє, влада планомірно будує в країні тоталітарний режим, тисне на свободу слова, активно запроваджує податковий терор", - сказав депутат.

На його думку, нинішня правляча верхівка не робить жодних висновків із своїх дій і, відповідно, не може змінити ситуацію на краще, тому падіння рейтингу, яке фіксується останні два місяці, буде лише збільшуватися, адже кредит людської довіри влада вже вичерпала.

Читайте також:

Українці більше не вірять в економічні успіхи своєї країни

ПР: репресій, про які верещить опозиція, немає, просто в нас такий підхід

"Батьківщина" збирається 7 вересня страйкувати проти Януковича

ПР: Україна не повернеться до тоталітаризму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: