У БЮТ пояснили, хто такі "москалі"

Бютівець Олександо Гудима пояснив, хто такі москалі.

Народний депутат від блоку Тимошенко Олександр Гудима публічно пояснив значення поняття "москаль".

"Що таке москаль у сучасній інтерпретації багатьох мешканців Львова? Москаль - це завойовник, істота без роду і племені, любить співати пісн "мой адрес не дом и не улица, мой адрес советский союз", він зневажає Україну, ця людина ненавидить українську мову. У Львові, на західній Україні таких людей дуже мало", - сказав соратник Тимошенко.

Гудима додав, що поняття "москаль" було присутнє в творах українських письменників Тараса Шевченка, Івана Франка та інших відомих творців і, звертаючись до представників Партії регіонів, висловив надію, що москалів в українському парламенті зараз немає.

Нагадаємо, у Львові виник скандал щодо ресторану Криїівка, який звинуватили у розпалюванні національної ворожнечі.

20 жовтня, Олег Царьов зібрав з цього приводу прес-конференцію, присвячену питанням міжетнічної толерантності в Україні, на якій заявив, що у львівського ресторану "Криївка" слід відібрати ліцензію за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

"Я був у Львові, зайшов до ресторану "Криївка". Мене там зустрів чоловік з макетом німецького автомата. Що це за питання на вході: "Москалі єсть?" – обурився депутат.

"У ресторані в меню подається напій "Кров москаля". Я росіянин, я не москаль. Я направив депутатський запит президенту і прем'єр-міністру про те, щоби була дотримана Конституція України", - заявив він.

Нагадаємо, "Криївка" - ресторан у Львові, відкритий у вересні 2007 року. Розташований в історичному центрі міста, на площі Ринок напроти Ратуші.

Інтер'єр ресторану являє собою стилізацію криївки (землянки) ОУН-УПА періоду 40-50-х років ХХ сторіччя - на стінах висить зброя і різні національні артефакти, при бажанні можна постріляти в стелю холостими патронами з деяких видів зброї часів Другої світової війни.

Читайте також:

ПР вимагає закрити ресторан "Криївка", де поять "кров'ю москалів"

Регіонал влаштував скандал на зйомках "Без мандата" через "Криївку"

У Львові радянські окупанти влаштували п'яний дебош

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: