У БЮТ спростували внутріпартійний скандал

Андрій Кожем'якін прокоментував інформацію, що з'явилася в ЗМІ, щодо кадрових змін у БЮТ.

У БЮТ не збираються змінювати керівників штабів.

"Зараз когось змінювати, або кого знімати, або когось відправляти на заслання - не правильно, БЮТ буде лише посилювати роботу штабів", - заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін.

Так він прокоментував інформацію, що з'явилася в ЗМІ, щодо кадрових змін у БЮТ.

Що стосується заяви першого заступника голови Верховної ради Миколи Томенка про те, що є необхідність міняти керівників штабів Юлії Тимошенко, політик сказав: "Томенко не заявляв про це. Я відразу це спростую, тому що я після цього з ним розмовляв. Томенко заявив, що потрібно зробити аналіз ситуації і зробити якісь висновки щодо посилення роботи штабів, а не про те, що когось треба міняти. Це не правильна інформація, яка з'явилася в засобах масової інформації ".

Кожем'якін також зазначив, що БЮТ буде посилювати роботу штабів. "Разом з керівником штабу буде працювати ще й керівник виборчої кампанії, це людина або від центрального штабу, або знакова людина, яка користується авторитетом у цій області", - розповів нардеп.

Нагадаємо, у вівторок з'явилася інформація, що підсумкові результати прем'єр-міністра в чотирьох областях призвели до внутріпартійного скандалу.

Читайте також:

У команді Тимошенко вибухнув скандал через низький рейтинг

ЦВК опрацювала майже 100% бюлетенів

Янукович лідирує в 11 регіонах, Тимошенко - в 16

Тимошенко не оскаржуватиме результати першого туру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: