У БЮТ стверджують, що відставку Тимошенко фінансує RosUkrEnergo

Блок Юлії Тимошенко стверджує, що Ющенко та Янукович на гроші RosUkrEnergo намагаються скупити голоси депутатів для висловлення недовіри уряду.

У заяві БЮТ йдеться, що боротьба за висловлення вотуму недовіри уряду Тимошенко – це “спільна акція Віктора Януковича та Віктора Ющенка, а її тилове забезпечення здійснює RosUkrEnergo.

“Саме в ці дні, ці години, а може навіть і ці хвилини, РУЕ під політичним прикриттям двох Вікторів судомно трясе мошною перед комуністами та пропрезидентською частиною НУ-НС, аби через мільйонні хабарі докупити голоси, яких бракує для висловлення вотуму недовіри уряду та збереження корупції в газовій сфері”, - сказанов в заяві.

В той же час автори документа стверджують, що Тимошенко не тримається за прем’єрське крісло, тому що “під ударами найпотужнішої всесвітньої кризи воно перетворилося на справжній електричний стілець”.

БЮТ нагадує, ще торік у вересні Тимошенко запропонувала всім політичним силам, представленим у Верховній раді, створити коаліцію національної єдності для боротьби із світовою кризою. Однак "таку важливу для країни перспективу консолідації" Янукович приніс у жертву комерційним інтересам групи РУЕ-Бойка-Фірташа, яка і досі “диктує свою волю Партії регіонів та цементує її союз із Ющенком під гаслом „Два Віктори – заради одного РУЕ”.

Як повідомляв ТСН.ua, завтра, 5 лютого, Юлія Тимошенко звітуватиме у парламенті про роботу уряду, після чого депутати розглядатимуть питання відставки Кабміну. Ці питання повинні були розглядатися ще вчора, 3 лютого, проте депутати від ПР заблокували трибуну, вимагаючи також звіту Віктора Ющенка про економічну ситуацію в країні.

Під час вчорашньої погоджувальної ради депутати домовилися знову запросити президента та глав обласних рад на звіт уряду, проте навіть якщо президент не прийде, "регіонали" обіцяли більше трибуну не блокувати.

Читайте також:

Тимошенко: ПР не звільнить уряд, тому що нічого не доводить до кінця

Комуністи готові позбутися Тимошенко

ПР просить комуністів, Балогу і Кириленка допомогти звільнити Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: